PreloaderHAKKIMIZDA

Su Arıtma Kutusu: Vip Water Tarihçe:

Şirketimiz 2014 yılında İstanbul'da Vip Water evsel ve endüstriyel su arıtma adı altında faaliyete başlamıştır. Su Arıtma Kutusu tüm arıtma cihazları ile, niteliksiz musluk suyundan ileri teknoloji arıtma cihazları satmakta ve servis hizmetleri vermektedir.

Bugün, gerek evlerde gerekse büyük küçük tüm iş yerlerinde içme suyu ihtiyacına kesi çözüm olarak her geçen gün daha da yaygınlaşan su arıtma sistemleri hızla büyümeye devam etmektedir. Su Arıtma Kutusu, her geçen gün artan memnun müşteri kitlesi ile kalitesini ispat etmiş, tasarım tescil patentli ürünler ile sahip olduğu sektörel sertifikaları ile benzersiz, değişik müşteri taleplerine cevap verebilecek model çeşitliliğine sahip, güçlü teknik servis ve yedek parça desteği vermektedir.

Vip Water Teknik Servis:

Teknik destek, firmamızın üzerinde hassasiyetle durduğu bir mevzudur. Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle, satış sonrası teknik destek hizmetlerinde ürünlerinin her zaman arkasında olan Vip Water Evsel ve Endüstriyel Su Arıtma Kutusu, hızlı ve profesyonel kadrosu ile 7/24 teknik servis hizmetleri vermektedir.

Misyonumuz:

İçme suyu kaynaklarının giderek azaldığı ve niteliğinin bozulduğu günümüzde, halkamıza kendi mekanlarında ideal içme suyu üretebilecekleri ileri teknoloji içme suyu arıtma cihazları ulaştırmak, tanıtmak ve bu yolla yaşam kalitelerini artırma misyonuna sahibiz.

7/24 SU ARITMA TEKNİK SERVİSİ

0212 651 13 55

BİZE ULAŞIN

Size bir telefon kadar yakındayız. 0212 651 13 55 telefon numaramızdan hemen bizlere ulaşabilir ya da aşağıdaki iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Adres:

Fatih Mah. Pazar Cad. No:106

(Fatih Yürüyüş Yolu) Bağcılar / İstanbul
suaritmakutusu@gmail.com

0212 651 13 55
0535 081 0404

İletişim Formu: